Honeywell has flagged the R&D Sustaining Eng. EFHaW job as unavailable. Let’s keep looking.

Req ID 65726 Trnava, Slovakia

Náplň práce:

  • Vyhodnotenie špecifikácií a požiadaviek zákazníkov pre produkty hnacieho ústrojenstva
  • Účasť na preverovaní požiadaviek a objasňovaní technických okrajových podmienok v koordinácii s ostatnými odbornými oddeleniami.
  • Technická komunikácia s partnermi z R&D, zákazníkom, dodávateľmi, nákupom, výrobou a kvalitou v rámci celého sveta (telefonicky, písomne alebo osobne).
  • Dimenzovanie a technické výpočty špecifické pre produkt.
  • Tvorba a uvoľňovanie výkresovej dokumentácie 2D a 3D v CAD (program Creo)
  • Tvorba kusovníkov a zmenových požiadaviek
  • Tvorba požiadaviek obstarávania prototypov
  • Interné a externé technické prezentácie výsledkov práce

Požiadavky:

  • VŠ I. alebo II. stupňa technického zamerania – strojárstvo, mechatronika, elektrotechnika alebo podobné zameranie
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Skúsenosti v programoch CAD (Creo, Solidworks, Catia, ...)
  • Skúsenosti v programoch FEM a SAP výhodou
  • Analytické myslenie, samostatnosť, riešenie problémov, dobré prezentačné zručnosti
  • Vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
  • Predošlé skúsenosti v automotive (projekty na školách, brigády, stáže, atď.) výhodou

Ponúkame:

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • Príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • Vernostné
  • Pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • Ďalšie mimoriadne odmeny
  • Nadštandardné lekárske prehliadky
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • Odborné školenia
  • Konto pracovného času
  • Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Mesačná mzda od 1 600 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií). Možnosť ponuky vyššej mzdy na tejto pozícii závisí od kvalifikácie a skúseností.

  • z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 1 275€

Be part of our ZF team as R&D Inžinier - Konštruktér and apply now!

Contact

Martina Lúžna

+421 36 629 4687

Read Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 24 days ago.