BNP Paribas has flagged the Doradca Klienta Biznesowego - Nowogard job as unavailable. Let’s keep looking.

doradca klienta biznesowego (k/m)

Country: Poland

Lokalizacja: Leszno, Wolsztyn

Doradca klienta biznesowego

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Zadania, które będziesz realizować:

  • nawiązywanie relacji wewnątrz banku i z klientami
  • wsparcie klientów w ich codziennych sukcesach i pomaganie im w bezpieczny sposób rozwijać ich biznes
  • poznawanie i tworzenie nowych struktur finansowania firm
  • efektywne zarządzanie swoim dniem pracy i zadaniami
  • bezpośrednie uczestnictwo w procesie kredytowym

Nasze oczekiwania:

  • partner w rozmowach/negocjacjach dla klienta biznesowego
  • wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw
  • przeprowadzanie analizy kredytowej i sporządzanie aplikacji kredytowych
  • pozyskiwanie nowych klientów firmowych
  • zainteresowanie różnorodnością modeli biznesowych dla firm
  • ocena aspektów ryzyka prowadzenia biznesu
  • prowadzenie rozmów z nowymi partnerami biznesowymi
  • opieka nad własnym portfelem biznesowym
  • chęć rozwijania się razem ze swoimi klientami

To, co oferujmy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością
  • Stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Read Full Description
Confirmed 20 hours ago. Posted 19 days ago.