General Electric has flagged the Sourcing Program Leader job as unavailable. Let’s keep looking.

Job Description Summary

Job Description

Jako Specjalista ds. Zakupów, będziesz odgrywać kluczową rolę w strategii zaopatrzenia, śledząc dokładnie, czy nasi dostawcy przestrzegają swoich zobowiązań, jednocześnie wspierając strategię ograniczania ryzyka, a w razie potrzeby - aktywnie i terminowo wdrażając plany naprawcze oraz nadzorując ich realizację.

Podstawowe obowiązki:

  • Zapewnienie terminowych dostaw zgodnie z wymaganiami zawartymi w umowach.
  • Rozwiązywanie problemów z dostawami.
  • Tworzenie i zarządzanie planem naprawczym dla zamówionych części.
  • Komunikacja z działami jakości, inżynieryjnymi, zakładami produkcyjnymi, finansami w celu rozwiązania problemów z dostawami.
  • Opracowanie strategii przyspieszenia dostaw.
  • Komunikacja, analiza i rekonsolidacja wskaźników KPI z dostawcą oraz wprowadzanie działań naprawczych.
  • Zarządzanie przepływem danych dla użytkowników końcowych.
  • Przegląd księgi zamówień.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów z płatnościami.
  • Wsparcie w kontroli materiałów i zarządzaniu zapasami.

Kwalifikacje / Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii (preferowana inżynieria mechaniczna, lotnicza lub zarządzanie).
  • Umiejętność nawiązywania partnerstwa z dostawcami.
  • Znajomość obszaru zaopatrzenia i doświadczenie w roli związanej z zakupami.
  • Znajomość procesów odlewniczych.
  • Silne umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do pracy w środowisku zespołowym.
  • Silne umiejętności interpersonalne.
  • Zdolność do analizy i rozwiązywania problemów.
  • Udokumentowana zdolność do prowadzenia projektów.
  • Umiejętność dokumentowania, planowania i realizacji programów.
  • Umiejętności zarządzania projektami.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (znajomość dodatkowego języka jest dodatkowym atutem).
  • Dostępność do podróży zagranicznych (na całym świecie).

Certyfikat SAP MM Module:

  • Doświadczenie w planowaniu materiałów z zagranicznymi dostawcami
  • Elastyczność w organizacji zadań i działań zgodnie z potrzebami biznesu

Oferujemy:

  • finansowy bonus roczny
  • elastyczne godziny pracy
  • praca zdalna (częściowa praca z biura / z domu) – elastyczność w zależności od rodzaju stanowiska
  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych do pracy przy monitorze
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nagrody uznaniowe
  • nagrody jubileuszowe
  • premia świąteczna
  • premia wakacyjna
  • nagrody pieniężne w ramach pracowniczego systemu sugestii pracowniczych
  • współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika i najbliższej rodziny
  • prywatna opieka medyczna Lux Med z możliwością rozszerzenia pakietu na najbliższych członków rodziny (pakiet w zależności od poziomu zaszeregowania)
  • ubezpieczenie grupowe Generali – wariant podstawowy ubezpieczenia na życie oraz NW całkowicie finansowany przez pracodawcę z możliwością ubezpieczenia członków rodziny,
  • bony mikołajkowe Sodexo dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie kolonii/zimowiska/zielonej szkoły dzieci pracowników
  • Piknik Rodzinny dla Pracowników i ich rodzin
  • Aktywnie działające grupy pracownicze w ramach Inclusion & Diversity: Women’s Network, Volunteers, HealthAhead, Disability Advocacy Network

ENG:

As Lead Sourcing Initiatives Specialist you will play a crucial role in the Sourcing strategy, closely monitoring that our suppliers comply with their commitments, ensuring we have a risk mitigation strategy and -when needed- proactively and timely putting in place a recovery plan, supervising its execution.

Essential Responsibilities:

  • Ensure timely deliveries on contract requirements for Critical Parts only - Short term view including equation requests
  • Resolve delivery issues
  • Creation and Management of recovery plan for ordered parts
  • Enable communication with Quality, Engineering, Plants, Finance and Commodity to resolve delivery Issues
  • Strategize to expedite deliveries
  • KPI communication, analysis, reconciliation with supplier and improvement recovery actions
  • End-User flow/data management
  • Order book review
  • Payment issue
  • Input material control and Inventory management - support
  • Qualification/Requirements:
  • Degree in Engineering, preferably Mechanical, Aerospace or Management Engineering
  • Ability to create partnership with Suppliers
  • Knowledge of the sourcing field and significant experience in Procurement/Fulfillment role
  • Experience in casting process and foundry is preferred.
  • Strong oral and written communication skills
  • Attitude to work in a cross-functional teamwork environment
  • Strong interpersonal skills
  • Demonstrated ability to analyze and resolve problems
  • Proven ability to lead projects
  • Ability to document, plan, and execute programs
  • Established project management skills
  • Fluent in Polish and English, any additional language is considered a plus
  • Availability to travel abroad (worldwide)
  • Desired Characteristics:
  • SAP MM Module certificate
  • Previous experience in materials planning with foreign Suppliers
  • Flexibility in organizing tasks and activities as needed by the Business

What we offer:

  • financial annual bonus
  • flexible working hours
  • remote work (hybrid model - work from office/home) – flexibility depending on the type of position
  • co-financing for corrective glasses for work at the monitor
  • employment contract
  • discretionary awards
  • jubilee awards
  • holiday bonus
  • Christmas bonus
  • English classes twice a week
  • cash rewards under the employee suggestion system
  • co-financing of the Multisport card for the Employee and the immediate family
  • Lux Med Employee Medical Package with the possibility of extending the package to the closest family members (depending on the grade level)
  • Generali group insurance - the basic variant of life insurance and accident insurance fully financed by the employer with the option of insuring family members
  • Sodexo Santa Claus vouchers for employees' children
  • subsidizing summer camps / winter camps / green schools for employees' children
  • Family Picnic for employees and their families
  • Employee resources groups within Inclusion & Diversity: Women's Network, Volunteers, HealthAhead, Disability Advocacy Network, Green Team.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Read Full Description
Confirmed 12 hours ago. Posted 12 hours ago.