Procter & Gamble has flagged the Digitization Internship job as unavailable. Let’s keep looking.

Bat evolueaza continuu – ca nici alta organizatie.

Pentru a ne îndeplini misiunea asumată, căutăm colegi care împărtășesc aceleași valori ca noi. Te așteptăm alături de noi în călătoria noastră de transformare!

Daca esti student sau proaspat absolvent in domeniile Comunicare, Relatii Publice, Jurnalism sau Marketing, te invitam sa aplici pentru programul de Internship in Comunicare Interna din cadrul British American Tobacco, Fabrica Ploiești.

Pe parcursul programului de Internship, vei avea posibilitatea sa participi direct la dezvoltarea si implementarea strategiei de comunicare interna la nivelul organizatiei.

Pe toata durata programului (3-6 luni), vei beneficia de un coach care te va ghida si te va motiva in procesul tau de dezvoltare si autocunoastere. Programul iti va oferi oportunitatea de a dobandi o experienta reala de munca si de a pune in aplicare cunostintele teoretice dobandite in timpul studiilor.

Departament:Productie

Sub-departament: Comunicare

Locatie: Ploiesti, Romania

Tipul Jobului: Perioada Determinata

Responsabilitati:

  • Participarea la realizarea si distribuirea materialelor de comunicare;
  • Asistenta in organizarea evenimentelor interne;
  • Realizarea fotografiilor in cadrul evenimentelor interne;
  • Crearea unor mesaje atractive pentru promovarea organizatiei in mediul online;
  • Acordarea suportului pentru Specialistul de Comunicare Interna in dezvoltarea si coordonarea unor proiecte noi.

Cunostinte:

  • Studii in domeniul Comunicare, Relatii Publice, Marketing sau Jurnalism;
  • Cunoasterea foarte buna a limbii romane;
  • Cunoasterea limbii engleze – nivel C1;
  • Cunostinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel);
  • Pasiune pentru comunicare;
  • Dexteritate in mediul digital;
  • Initiativa, creativitate si deschidere spre inovatie;
  • Abilitati foarte bune de time management.

Beneficii:

  • Program platit incepand din prima zi, salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Transport: asigurat de companie pe rutele din interiorul municipiului Ploiesti si decontat pentru cei ce locuiesc in afara orasului.

NOI SUNTEM BAT

La BAT suntem dedicați scopului nostru de a crea un viitor mai bun – A Better Tomorrow™. Este obiectivul care ne motivează și care susține pasiunea noastră pentru inovație. Descoperă oportunitățile oferite de BAT.

  • Angajator de Top la nivel global, cu peste 50.000 de angajați în 175 de piețe
  • Branduri comercializate în peste 200 de țări, fabricate în 44 de fabrici din 42 de țări
  • Capabilități de inovare în noile noastre CentreTechnologice dezvoltate în 4 locații strategice
  • Câștigător al premiilor “Lider în Diversitate” din partea Financial Times și “International Women’s Day Best Practice”
  • Câștigător al premiului “Seal Award” –una dintre cele mai sustenabile 50 de companii

APARTENENȚĂ, REUȘITĂ, COLABORARE

Colaborarea, diversitatea și munca în echipă stau la baza a tot ceea ce facem aici, la BAT. Prin colaborarea cu colegi din medii diferite devenim mai puternici și mai bine pregătiți pentru a ne îndeplini obiectivele de afaceri. Te așteptăm în echipă să facem diferența împreună!

Read Full Description
Confirmed 4 hours ago. Posted 13 days ago.