Cargill has flagged the Staż Managerski job as unavailable. Let’s keep looking.

Job Title:

Staż w dziale marketingu

Job Description:

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki: Carat, Isobar, iProspect, Red8 Advertisement, Amplifi, DDS, dentsu i dentsu X.

Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na staż w dziale PR i Marketingu

Zakres zadań na stażu:

  • Wsparcie przy tworzeniu treści dla mediów, w tym informacji prasowych o dentsu Polska
  • Tworzenie treści na social media
  • Monitorowanie i analiza mediów społecznościowych
  • Pomoc w organizacji i prowadzeniu działań marketingowych
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań z prowadzonych działań
  • Wspierać obszar komunikacji wewnętrznej w bieżących zadaniach, w tym:
  • współrealizować projekty z zakresu komunikacji wewnętrznej,
  • pisać oraz redagować różne teksty,
  • obsługiwać narzędzia komunikacji.

Nasze wymagania:

  • Student lub absolwent kierunków związanych z marketingiem, komunikacją, reklamą lub pokrewnych;
  • Zainteresowanie branżą reklamową, komunikacją marketingową i PR;
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji interpersonalnej;
  • Kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Odpowiedzialności, rzetelności i terminowości w wywiązywaniu się z powierzonych zadań;
  • „Lekkiego pióra” - umiejętność pracy z tekstem, w języku polskim;
  • Podstawowej umiejętności obsługi pakietu Office;
  • Chęci do poszerzania wiedzy i odwagi do robienia nowych rzeczy;
  • Opcjonalnie, obsługa programów graficznych.

Oferujemy:

  • Płatny staż w globalnej grupie reklamowej;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia
  • w międzynarodowej firmie;
  • Szansę na rozwijanie umiejętności w obszarze komunikacji marketingowej i PR;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę z fajnymi ludźmi i w docenianej kulturze firmowej;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzie się więcej: https://www.dentsu.com/pl/pl

Location:

Warsaw

Brand:

Dentsu

Time Type:

Part time

Contract Type:

Independent Contractor

Read Full Description
Confirmed 56 minutes ago. Posted 30+ days ago.