BlaBlaCar has flagged the Central Search Engine Marketing Expert job as unavailable. Let’s keep looking.

Jesteśmy Reckitt

Jesteśmy domem dla ulubionych i zaufanych na całym świecie marek. Naszym celem jest ochrona oraz dbanie o czystszy I zdrowszy świat.

Dołącz do nas I wspomóż nas w walce o to, aby higiena I zdrowie były prawem, a nie przywilejem.

Search and Performance Marketing Specialist eCommerce

Warszawa, Polska

Główne zadania:

W ramach Allegro Ads:

  • Obsługa kampanii Search w ramach Allegro Ads - rekomendacja i planowanie budżetu, ustawianie kampanii, monitoring, optymalizacja, raportowanie oraz obsługa konta reklamowego, a także rekomendacja wyboru ofert sponsorowanych we współpracy z zespołem sprzedaży
  • Obsługa kampanii DSS w ramach Allegro Ads - rekomendacja i planowanie budżetu, ustawianie kampanii, monitoring optymalizacja,raportowanie oraz obsługa konta reklamowego, planowanie i realizowanie testów kreacji, doboru kierowania oraz przygotowanie briefu dla grafika pod przygotowanie kreacji
  • Analizowanie i przygotowywanie rekomendacji tytułów ofert na podstawie narzędzia Planer Kampanii Allegro Ads

W ramach Amazon:

  • Obsługa kampanii Search w ramach Amazon - rekomendacja i planowanie budżetu, ustawianie kampanii, monitoring, optymalizacja, raportowanie oraz obsługa konta reklamowego

W ramach Empik Ads:

  • Obsługa kampanii Empik Ads - rekomendacja i planowanie budżetu, ustawianie kampanii, monitoring, optymalizacja, raportowanie oraz obsługa konta reklamowego

Pozostałe zadania:

  • Analizowanie i rekomendowanie słów kluczowych dla wszystkich brandów Reckitt Hygiene/Home
  • Przeprowadzanie analiz SEO wewnątrz platform typu Allegro na potrzeby optymalizacji działań na platformach online należących do partnerów eCommerce dla wszystkich brandów Reckitt Hygiene/Home
  • Obsługa dedykowanych raportów eCommerce Search & Performance wszystkich brandów Reckitt Hygiene/Home w narzędziu Power BI

Nasze oczekiwania

  • Znajomość panelu Allegro Ads, dodatkowa znajomość Empik Ads/Amazon Ads będzie dużym atutem
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - w agencji eCommerce lub po stronie klienta
  • Umiejętność analizy danych, udzielania rekomendacji i proponowania optymalizacji na podstawie wyników kampanii
  • Znajomość Google Ads/Facebook Ads będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy z innymi Zespołami, jak i pracy samodzielnej
  • Znajomość języka polskiego na zaawansowanym poziomie oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Read Full Description
Confirmed 4 hours ago. Posted 28 days ago.