BNP Paribas has flagged the Doradca Klienta Instytucjonalnego - Radom job as unavailable. Let’s keep looking.

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world

We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Doradca Biznesowy (m/f/d)

Praca mobilna - teren działania - Radom, Pionki, Szydłowiec

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych firm (MŚP) na dedykowanym terenie poprzez mapowanie, dotarcie do decydenta, badanie potrzeb, negocjacje warunków handlowych
  • Realizacja codziennych oraz tygodniowych aktywności (ilość spotkań z klientami, zadania specjalne)
  • Rozwój średniej wartości koszyka zakupowego oraz rozbudowa serwisu u aktywnego klienta poprzez rozszerzanie oferty produktowej
  • Reaktywacja klientów pasywnych
  • Raportowanie aktywności sprzedażowych w systemie
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji, codzienna administracja

Oczekiwania:

  • Realizacja celów jakościowych oraz ilościowych
  • Pracowitość oraz umiejętność organizowania pracy własnej
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Otwartość oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków
  • Chęć uczenia się i poszerzenia swojej wiedzy z zakresu produktów specjalistycznych – PPE/BHP (Środki Ochrony Indywidualnej), Chemia i Higiena Profesjonalna
  • Pozytywne nastawienie oraz poczucie humoru
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B jest atutem
  • Lubisz ludzi – to świetnie! Pracując u nas, codziennie będziesz spotykać nowe osoby, rozmawiać z nimi o korzyściach jakie daje współpraca z Lyreco
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Realne szanse rozwoju - w 2023 roku awansowaliśmy wewnętrznie 30 % pracowników w Sprzedaży
  • Zadaniowy czas pracy – Ty tu rządzisz!
  • Od razu umowa o pracę
  • Możliwość podniesienia swojego wynagrodzenia podstawowego o 20% w ciągu pierwszego roku pracy
  • Miesięczny oraz kwartalny system premiowy – kolejne kilka tysięcy złotych do pensji
  • Konkursy z nagrodami - wycieczki zagraniczne, bony i inne – dla Najlepszych!
  • Wyjścia integracyjne
  • Platforma Benefitowa - my wpłacamy Ci środki a Ty decydujesz – siłownia, bilety do kina czy voucher do Zalando
  • W razie choroby – umówisz się na wizytę w przychodni Medicover
Read Full Description
Confirmed 6 hours ago. Posted 27 days ago.