Intel has flagged the Recruiter job as unavailable. Let’s keep looking.

Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice i hydraulice? Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju w stale rozwijającej się organizacji oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

Region NCE > SBU NCE Service > Bialy Bor

Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.

Poszukujemy kandydatów z okolic: Biały Bór, Szczecinek, Chojnice oraz Człuchów.

Obowiązki

  • Naprawy elektryczne i mechaniczne (praca z wysokim napięciem) - obejmujące również czynności instalacyjne, korzystanie z naszych systemów, takich jak monitorowanie stanu / zdalne sterowanie, tworzenie kolejnych zleceń
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywanie problemów w systemowych
  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska w zespole techników pracujących w całym regionie

Kwalifikacje

  • Doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy niedawno ukończyli szkoły techniczne i chętnie rozwiną swoje umiejętności w tych obszarach
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Kompetencje

  • Możliwość pracy na wysokości, świadomość bezpieczeństwa
  • Gotowość do dojazdów do bazy w obrębie około 40km od miejsca zamieszkania
  • Otwarte i przyjazne nastawienie do kolegów z zespołu

Oferujemy

Zapewniamy pełne szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków na stanowisku Technika Serwisu. Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Informacje dodatkowe

Czekamy na Twoją aplikację tak szybko, jak to możliwe, ale nie później niż do 1.04.2024.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda praca technika serwisu zachęcamy do obejrzenia filmu na kanale YouTube „Do Roborty” klikając w poniższy link:

JAK SERWISUJE SIĘ TURBINY WIATROWE? Praca na wysokościach - technik turbin wiatrowych | DO ROBOTY - YouTube

BEWARE – RECRUITMENT FRAUD

It has come to our attention that there are a number of fraudulent emails from people pretending to work for Vestas. Read more via this link, www.vestas.com/en/careers/job-openings

About Vestas

Vestas is the energy industry’s global partner on sustainable energy solutions. We are specialised in designing, manufacturing, installing, and servicing wind turbines, both onshore and offshore.

Across the globe, we have installed more wind power than anyone else. We consider ourselves pioneers within the industry, as we continuously aim to design new solutions and technologies to create a more sustainable future for all of us. With more than 173 GW of wind power installed worldwide and 40+ years of experience in wind energy, we have an unmatched track record demonstrating our expertise within the field.

With 29,000 employees globally, we are a diverse team united by a common goal: to power the solution – today, tomorrow, and far into the future.

Vestas promotes a diverse workforce which embraces all social identities and is free of any discrimination. We commit to create and sustain an environment that acknowledges and harvests different experiences, skills, and perspectives. We also aim to give everyone equal access to opportunity.

To learn more about our company and life at Vestas, we invite you to visit our website at www.vestas.com and follow us on our social media channels. We also encourage you to join our Talent Universe to receive notifications on new and relevant postings.

Read Full Description
Confirmed 5 hours ago. Posted 20 days ago.