Marsh & McLennan Companies has flagged the Graphic Design Junior Specialist job as unavailable. Let’s keep looking.

Junior Graphic Designer / Warsaw Creative Studio

Hill+Knowlton Strategies

About Hill & Knowlton

Hill & Knowlton is the global strategic communications leader for transformation. We help brands, businesses and leaders build reputation, manage risk, and create breakthrough opportunities for growth. Founded in 1927, today’s Hill & Knowlton operates 70 offices in over 30 countries, providing advisory, public relations and creative solutions to local and global clients. Our global team offers integrated strategic services, grounded in deep sector expertise, and enabled by creativity and intelligence. Headquartered in New York, Hill & Knowlton is part of WPP, one of the world’s largest communications services groups.

Opis stanowiska:

Jesteśmy globalną agencją PR - Hill & Knowlton, częścią międzynarodowej grupy mediowej WPP. Posiadamy kreatywne studia na całym świecie, w tym jedno w Polsce. Szukamy Junior Graphic Designera do naszego zespołu graficznego - Warsaw Creative Studio.

Pracując z nami, będziesz miał_a okazję projektować grafiki i animacje dla największych marek z różnorodnych branż, takich jak technologia, e-commerce, zdrowie i wiele innych. Nasze warszawskie studio współpracuje również z biurami Hill & Knowlton w całej Europie, co daje możliwość tworzenia projektów o globalnym zasięgu.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, zmotywowaną i gotową do nauki, to jest to miejsce dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie (Agencja PR Roku 2023 wg. Media Marketing Polska)
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę umowy (umowa o pracę/B2B/zlecenie)
  • Hybrydowy model pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Platformę benefitową z kafeterią
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju w ramach szkoleń w Polsce i za granicą
  • Program wsparcia psychologicznego
  • Pracę w nowoczesnym biurze w tętniącym życiem Centrum Praskim Koneser, posiadającym bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową i wyróżniającym się unikatową architekturą
  • Dostęp do pakietu narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji
  • 5000-6000 pln brutto / mieś.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem i brandbookiem klienta
  • Projektowanie materiałów: social media (animacje, posty statyczne), druk, inne nośniki cyfrowe
  • Uczestnictwo w sesjach kreatywnych, burzach mózgów i procesie ofertowania potencjalnych klientów
  • Projektowanie logotypów, kreowanie graficznego wizerunku
  • Przygotowywanie materiałów do druku (DTP)

Nasze wymagania:

  • 1-2 letnie doświadczenie w pracy grafika
  • Doświadczenie w przygotowywaniu grafik i animacji online, w tym do kanałów mediów społecznościowych
  • Doświadczenie zawodowe w agencji mediowej/reklamowej/PR będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność rysowania/ilustrowania
  • Znajomość programów: Photoshop, Illustrator, After Effects, InDesign
  • Kreatywność, twórczość, dbałość o szczegóły
  • Terminowość realizowanych projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie komunikacją i aktualnymi trendami, znajomość kanałów social media
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką nowych technologii, AI

#LI-LM1

Hill & Knowlton is more than an agency. It’s a collection of thousands of brilliant, collaborative and driven employees – all united around a single vision of transforming our clients, our company and the world.

Across 70 offices in 30 countries our people are the heartbeat of our business. Bridging countless cultures, backgrounds and lived experiences, we are drawn together by a common drive and a collaborative spirit – called to our craft each day by the desire to deliver the best work.

And at H&K, diversity, equity and inclusion are not just values; they are strategic imperatives that fuel our future in an industry built on the art of understanding, connecting and developing relationships. We believe that a diverse workforce is essential for inspiring bold ideas, fostering constructive dialogue and cultivating meaningful experiences that drive innovation and creativity.

When you click the "Submit Application" button below, this will send any information you add below to Hill & Knowlton. Before you do this, we think it's a good idea to read through our Recruitment Privacy Policy. California residents should read our California Recruitment Privacy Notice. This explains what we do with your personal data when you apply for a role with us, and, how you can update the information you have provided us with or how to remove it.

Read Full Description
Confirmed 21 hours ago. Posted 21 hours ago.