Skanska has flagged the Dokumentum Adminisztrátor job as unavailable. Let’s keep looking.

Érdekel a közúti szállítmányozás, de nem tudod hol kezdd? Ez a lehetőség neked szól!

A pozíció leírása

Ebben a kétműszakos pozícióban a közúti szállítmányozási csapatot fogod támogatni különböző adminisztratív feladatokkal.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A rendszámok frissítése az EKÁER rendszerben
  • Vámkezeléshez szükséges dokumentumok bekérése, összeállítása
  • Számlázás
  • A közúti szállítmányozási csapat adminisztratív támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • A logisztikai és/vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Műszakos munkarend vállalása (hétköznaponként, délelőttös és délutános) #LI-KP1

Miért érdemes minket választani?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is, de az egészség mellett fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.

Read Full Description
Confirmed 18 hours ago. Posted 5 days ago.