Program Ambasadorski 2018 / 2019

Citi

Szukasz ciekawego doświadczenia i interesują Cię marketing, project management, PR lub HR?

Lubisz poznawać nowych ludzi? Charakteryzuje Cię zaangażowanie i kreatywność?

Wiesz co dzieje się na Twojej uczelni? Aktywnie działasz w organizacjach lub kołach studenckich? Masz dużo znajomych i chętnie dzielisz się z nimi swoimi pomysłami?

Dołącz do nas i zostań Ambasadorem grupy Citi!

Korzyści:

  • Unikalne doświadczenie w budowaniu wizerunku pracodawcy
  • Udział w panelach szkoleniowych
  • Świetna okazja do poznania Citi od wewnątrz
  • Rekomendacja na Program Praktyk Letnich

Doceniamy naszych Ambasadorów – dla najbardziej zaangażowanych nagrody!

Zadania:

  • Reprezentowanie firmy na uczelni
  • Organizacja wydarzeń związanych z budowaniem wizerunku Citi jako atrakcyjnego pracodawcy wśród studentów
  • Wspieranie Citi Handlowy i Citi Service Center Poland w działaniach wizerunkowych i promocyjnych
  • Współpraca z Campus Recruitment Teamem pełna inspirujących spotkań

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

  EMEA-Poland Human Resources Full-time High School Diploma/GED Day Job Temporary No

Read Full DescriptionHide Full Description
Confirmed 2 hours ago. Posted 30+ days ago.