Feladatok:

  • Új projektek tervezése, koordinálása, szervezése az akusztikai területen.
  • Új termékek bevezetéséhez projekt és időterv készítése.
  • Projekttervek készítése a meglévő termékek és folyamatok áttelepítéséhez az ISO/TS 16949-es szabvány figyelembe vételével.
  • Részvétel az új projektek RFI és RFQ fázisában, PFMD készítésében, előzetes folyamat-, szerszám-, berendezés- és beruházásigény felmérése.
  • Megvalósíthatósági vizsgálatok és budget tervek készítése.
  • Layout megtervezése az új berendezések, eszközök alkalmazásával.
  • A gyártási és anyagáramlási folyamat tervezése és optimalizálása (minőség, kapacitás, ergonómia).
  • Az új projektekhez tartozó berendezések, szerszámok beszerzése, a beszerzési folyamat koordinálása.
  • Berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása, gépfelszabadítással.
  • Mintagyártások, PV építések, prototípus gyártások szervezése, lebonyolítása.
  • Termék validációs tesztek felkövetése.
  • Átadás-átvételi folyamat biztosítása a gyártás felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség.
  • Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat.
  • A kommunikáció nyelve az angol, szükséges a folyékony nyelvtudás.
  • A munka során minőségirányítási eszközökkel (APQP, FMEA) dolgozunk, ezek ismerete elvárt.
  • Fontos számunkra a rugalmasság, a kreatív gondolkodás, az önálló munkára hajlandóság és a szisztematikus munkavégzés.
  • A hatékony munka alapfeltétele a szakmai meggyőzőképesség és a határozott fellépés.

Előnyök:

  • Autóipari, elektronikai gyártási tapasztalat, érdeléődés az akusztika iránt.
  • SAP mérnöki és termelési moduljainak ismerete.
  • Prezentáció készítésében és előadásában szerzett tapasztalat.
  • AutoCAD 2D jártasság.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

HARMAN (harman.com) designs and engineers connected products and solutions for automakers, consumers, and enterprises worldwide, including connected car systems, audio and visual products, enterprise automation solutions; and services supporting the Internet of Things.  With leading brands including AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® and Revel®, HARMAN is admired by audiophiles, musicians and the entertainment venues where they perform around the world. More than 25 million automobiles on the road today are equipped with HARMAN audio and connected car systems. Our software services power billions of mobile devices and systems that are connected, integrated and secure across all platforms, from work and home to car and mobile. HARMAN has a workforce of approximately 30,000 people across the Americas, Europe, and Asia. In March 2017, HARMAN became a wholly-owned subsidiary of Samsung Electronics. HARMAN is an Equal Opportunity /Affirmative Action employer.  All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or Protected Veterans status.  HARMAN offers a great work environment, challenging career opportunities, professional training and competitive compensation. Looking for a challenge where your experience is valued? Come see what you can achieve as a leader with HARMAN!  (www.harman.com)

Job Segment: Process Engineer, Electronics Engineer, Manufacturing Engineer, ERP, Engineer, Engineering, Technology

Read Full DescriptionHide Full Description
Confirmed 20 hours ago. Posted 30+ days ago.