BNP Paribas has flagged the Doradca Klienta Bankowości Korporacyjnej - Rzeszów job as unavailable. Let’s keep looking.

Date Posted:

2024-02-07

Country:

Poland

Location:

Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o.

Position Role Type:

Unspecified

Administratorka / Administrator Ds. Obsługi Klienta - Staż

Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami.

Patrzymy w niebo i szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów dotyczących planowanych i wykonanych wysyłek
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji
  • tworzenie zleceń
  • przygotowywanie statusów dla klientów
  • przygotowywanie raportów
  • udział w spotkaniach z klientami
  • przygotowania do audytów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: Ekonomiczne, Logistyka, Zarządzanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość Pakietu MS Office, Excell
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
  • umiejętność prawidłowej organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w zespole

Mile widziane

  • znajomość SharePoint, SAP, CRM

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż
  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy
  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • jesteśmy fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów

RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link to read the Policy and Terms

Read Full Description
Confirmed 4 hours ago. Posted 7 days ago.