Cognizant Technology Solutions Corporation has flagged the Siebel Technical Consultant (Riga) job as unavailable. Let’s keep looking.

Nodalas Vadītājs (-a) Galleria Riga 40h / Department Manager Galleria Riga mall 40h

H&M

Darba apraksts

AMATA APRAKSTS

Kā Nodaļas Vadītājs Tu esi atbildīgs par savas nodaļas apsekošanu, lai atbalstītu Pārdošanu un Peļņu veikalā, kā arī kopā ar Komandu sniegt Lielisku klientu pieredzi

Ko Tu dari:

  • Tu vienmēr izvirzi klientus pirmajā vietā un Tava galvenā prioritāte ir sniegt lielisku klientu servisu.
  • Tu analizē pārdošanas rādītājus (KPI) un rīkojies, lai maksimāli veicinātu pārdošanu un peļņu savā nodaļā.
  • Tu veido godīgu darba grafiku savai komandai, atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un budžetam.
  • Tu vadi komandu, rādot piemēru, un veicini savu komandas locekļu attīstību.
  • Tu sadarbojies ar veikala Vizuālo komandu, lai radītu iedvesmojošu un aizraujošu klientu pieredzi.
  • Tu seko līdzi un izpildi drošības rutīnas, lai nodrošinātu darbinieku un klientu drošību.

Kvalifikācijas

PRASĪBAS:

Mēs zinām, ka Tu esi pozitīvs un radošs un priecājies būt daļa no H&M Kultūras un Vērtībām. Tajā pašā laikā:

  • Tu māki vienlaicīgi veikt vairākus darbus, un Tu izbaudi darbu straujā vidē.
  • Tev ir labas analītiskās un komerciālās prasmes.
  • Tev ir pieredze pārdošanā un komandas vadībā.
  • Tev ir brīva darba grafika pieejamība, ieskaitot vakara maiņas un nedēļas nogales.
  • Tu runā latviešu valodā un vēlams, ka spēj sazināties arī angļu valodā.

Papildus informācija

PAPILDU INFORMĀCIJA

Darba vakance ir pieejama H&M veikalā Gallerija Riga.

Bonusi

Visiem H&M Group darbiniekiem mēs piedāvājam pievilcīgus labumus un plašas attīstības iespējas visā pasaulē. Visi mūsu darbinieki saņem darbinieku atlaižu karti, ko var izmantot visos H&M Group zīmola veikalos un tiešsaistē. Atlaides attiecas uz šādiem zīmoliem: H&M (ieskaitot Beauty un Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound.

Turklāt, tajā jums ir iekļauts:

  • Apmācību iespējas, lai veidotu ilgstošu karjeru lielā un dinamiskā modes preču uzņēmumā
  • Atlaidi 25% apmērā visos H&M Grupas zīmolu veikalos
  • Stebby platformas kompensācija
  • "Iesaki kolēģi" programma jaunu darbinieku uzņemšanai
  • Apmaksātas slimības lapas un ikgadējo atvaļinājumu
  • Veselības apdrošināšanu
  • Ziemassvētku kuponu

un vēl:

Papildus mūsu globālajām priekšrocībām visi mūsu vietējie tirgi piedāvā dažādas konkurētspējīgas priekšrocības un labumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tie var atšķirties atkarībā no nodarbinātības veida un valsts.

Alga ir 1280 Euro pirms nodokļu nomaksas.

Iekļaušana & Daudzveidība

H&M ir daļa no H&M Group. H&M Group ir apņēmusies izveidot un uzturēt iekļaujošas, daudzveidīgas un vienlīdzīgas darbavietas visā mūsu organizācijā. Mūsu komandās jābūt dažādiem cilvēkiem, kas dalās un apvieno savas zināšanas, pieredzi un idejas. Daudzveidīgs darbaspēks pozitīvi ietekmē to, kā mēs risinām izaicinājumus, ko mēs uztveram kā iespējamu un kā izvēlamies veidot attiecības ar kolēģiem un klientiem visā pasaulē. Tāpēc mūsu darbā pieņemšanas procesā tiek ņemti vērā visi daudzveidības aspekti.

Mēs cenšamies nodrošināt taisnīgu un vienlīdzīgu procesu, tāpēc lūdzam jūs savam pieteikumam nepievienot motivācijas vēstuli, jo tajā bieži vien ir iekļauta informācija, kas var viegli izraisīt netīšu aizspriedumu.

Uzņēmuma apraksts

H&M ir modes zīmols, kas piedāvā jaunākos stilus un iedvesmu, sākot no modes tērpiem un unikālām dizaineru sadarbībām un beidzot ar garderobes piederumiem par pieejamu cenu. Mūsu biznesa ideja ir mode un kvalitāte par labāko cenu ilgtspējīgā veidā. Uzziniet vairāk par H&M šeit.

Read Full Description
Confirmed an hour ago. Posted 28 days ago.