IQVIA has flagged the Your Career Start in Clinical Research - Clinical Trial Assistant / Start Up Coordinator Based in Kaunas, Lithua job as unavailable. Let’s keep looking.

Pardavėja (-s) konsultantė (-as) "H&M" parduotuvės Kaune / SALES ADVISOR H&M in Kaunas

H&M

Bendrovės aprašymas

Darbo aprašymas

Pardavimų konsultantai yra atsakingi už geriausios klientų patirties teikimą, kuris prisideda prie parduotuvės pardavimo ir pelno. Kaip pardavėjas (-a) konsultantas (-ė), visada pirmenybę teiksite klientams, pasiūlysite pagalbą ir dalinsitės savo žiniomis apie produktus bei madą.

Jūsų darbas:

  • Visuose darbo apsektuose pirmiausiai galvojate apie klientus – jiems padedate bei dalinatės savo žiniomis apie prekes ir madą.
  • Prisidedant prie tvarkos palaikymo prekybos salėje jūs užtikrinate teigiamą ir „H&M“ standartus atitinkančią apsipirkimo patirtį.
  • Savo įgūdžiais bei žiniomis padedate savo kolegoms ir tokiu būdu aktyviai prisidedate prie geros atmosferos ir sklandžiai dirbančios komandos kūrimo.

Reikalavimai

Norėdami sėkmingai atlikti pardavėjo (-os) konsultanto (-ės) vaidmenį, tikime, kad esate komandos žaidėjai, turintys teigiamą požiūrį, skatinantį bendradarbiavimą ir komandos sėkmę.

Mūsų lūkesčiai Jums:

  • Esate draugiški, socialūs, pozityvūs ir dirbdami norite mokytis!
  • Jums patinka dirbti komandoje, klestite dinamiškoje aplinkoje.
  • Esate verslūs ir pasiruošę mąstyti nestandartiškai.
  • Galimybė dirbti vakarais ir savaitgaliais.

Papildoma informacija

Šiuo metu ieškome pardavimo konsultantų (-čių) "H&M" PC Molas ir PC Mega parduotuvėse. Darbo krūvis - 0,5 etato ir galimybė dirbti lanksčiu grafiku.

Jei jums svarbu, kurioje parduotuvėje dirbsite, paminėkite tai savo gyvenimo aprašyme.

Atlyginimas 6,25 Eur/ val., prieš mokesčių atskaitymą.

Papildomos naudos visame pasaulyje

Visiems „H&M Group“ darbuotojams siūlome išskirtines papildomas naudas ir plačias tobulėjimo galimybes visame pasaulyje. Visi mūsų darbuotojai gauna darbuotojo nuolaidų kortelę, kuria galima naudotis visuose „H&M Group“ prekių ženklų parduotuvėse, apsiperkant parduotuvėse ir internetu. Nuolaida taikoma šiems prekių ženklams: „H&M“ (įskaitant ir „Beauty“ bei „Move“ skyrius), „COS“, „Weekday“, „Monki“, „H&M HOME“, „& Other Stories“, „ARKET“ bei „Afound“.

Taip pat gausite:

  • 25 % nuolaidą visose „H&M“ grupei priklausančiose parduotuvėse
  • Privatų sveikatos draudimą, po bandomojo laikotarpio
  • Papildomus asmeninius nuolaidų kuponus
  • Rekomendacijų programos premijas
  • Lankstų darbo grafiką

Be papildomų naudų visame pasaulyje, visose mūsų vietinėse rinkose siūlomos įvairios konkurencingos privilegijos ir lengvatos. Atkreipkite dėmesį, kad vietinės privilegijos ir lengvatos gali skirtis, priklausomai nuo darbo pobūdžio ir šalies.

Įtrauktis ir įvairovė

„H&M“ yra „H&M Group“ dalis. Visa „H&M Group“ yra pasiryžusi kurti ir išlaikyti įtraukias, įvairias ir sąžiningas darbo vietas visoje organizacijoje. Mūsų komandas sudaro įvairūs žmonės, kurie dalijasi ir derina savo žinias, patirtį ir idėjas. Įvairialypė darbo jėga lemia teigiamą poveikį iššūkių sprendimui, padeda priimti sprendimus ir nuspręsti ar mūsų tikslai pasiekiami ir nulemia tai, kaip renkamės bendrauti su kolegomis ir klientais visame pasaulyje. Todėl atsižvelgiame į visus įvairovės aspektus įdarbinimo procese.

Siekiame užtikrinti sąžiningą ir vienodą įdarbinimo procesą, todėl maloniai prašome prie paraiškos nepridėti motyvacinio laiško, nes juose dažnai pateikiama informacija, galinti lemti netyčinį šališkumą.

Apie įmonę „H&M“

„H&M“ – tai mados prekės ženklas, kuriame atrasite ne tik naujausias tendencijas bet ir pasisemsite įkvėpimo. Nuo madingų drabužių ir unikalių bendrų kolekcijų su dizaineriais iki būtiniausių drabužių už prieinamą kainą. Mūsų verslo idėja – mada ir kokybė už geriausią kainą, tvaresniu būdu. Sužinokite daugiau apie „H&M“ čia.

Read Full Description
Confirmed 17 hours ago. Posted 2 days ago.