Deutsche Bank has flagged the Menedżer Klienta job as unavailable. Let’s keep looking.

Menedżer/ka ds. Rozwiązań Logistycznych i Bezpieczeństwa

DHL

50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.

Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Nadzór nad realizacją zadań w obszarze Bezpieczeństwa, Rozwiązań Logistycznych i Usług Niestandardowych.
  • Współpraca ze służbami administracji państwowej i Urzędem Lotnictwa Cywilnego w zakresie bezpieczeństwa lotniczego i obiektów oraz regionalnym działem security.
  • Utrzymanie certyfikatu Regulated Agent, WSK, TAPA.
  • Nadzór nad procesem planowania rozwiązań dla klienta tak, aby zoptymalizować łańcuch dostaw klienta, wydajność, koszty i obsługę klienta oraz podnieść konkurencyjność DHL na rynku przy uwzględnieniu współpracy crossfinkcyjnej.
  • Budowanie planów rozwoju usług niestandardowych oraz nadzór nad kosztami transportów niestandardowych oraz odpowiedniej marżowości ofert dla klientów.
  • Ciągłe doskonalenie jakości usług dostarczanych przez podległe działy.

Nasze wymagania:

  • Znajomość sektora TSL (transport, spedycja, logistyka).
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem logistycznym i mocno rozwinięte kompetencje liderskie.
  • Znajomość procesów operacji międzynarodowych.
  • Wiedza z zakresu spedycji oraz warunków handlowych zawieranych umów.
  • Doświadczenie we współpracy z działami sprzedaży.
  • Umiejętność zarządzanie projektami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min C1.

To oferujemy:

  • Przejrzystą ścieżkę kariery (rozwój w ramach zespołu, pomiędzy zespołami i wewnątrz organizacji)
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
Read Full Description
Confirmed 36 minutes ago. Posted 28 days ago.