BNP Paribas has flagged the Specjalista DS. Administracji Kredytów MSP (Umowa NA Zastępstwo) job as unavailable. Let’s keep looking.

Specjalista/ka ds. wyceny funduszy inwestycyjnych (umowa na zastępstwo)

Job ID:R0316835Full/Part-Time: Full-timeRegular/Temporary: TemporaryListed: 2024-01-19Location: Warszawa

Position Overview

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej i terminowej wyceny jednostek funduszy inwestycyjnych
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych funduszy inwestycyjnych
  • uczestniczenie we wszystkich etapach wyceny jednostek funduszy inwestycyjnych
  • współpraca z towarzystwami funduszy inwestycyjnych
  • udział w projektach, przygotowywanie innych dokumentów na żądanie klientów oraz organów regulacyjnych
  • bieżąca kontrola w obszarze wykonywanej pracy oraz samodzielne rozwiązywanie zidentyfikowanych problemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia lub Rachunkowość),
  • znajomość rynków finansowych i instrumentów finansowych,
  • znajomość zasad rachunkowości i obowiązujących przepisów w zakresie rachunkowości,
  • znajomość zasad wyceny funduszy inwestycyjnych,
  • dobra znajomość programu Excel (VBA będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Mile widziane

  • znajomość aplikacji MFACT, Comarch CAM

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo do końca 2025 roku.
  • pracę w jednej z największych instytucji finansowych na świecie
  • elastyczny model pracy dostosowany do zadań zespołu
  • hybrydowy tryb pracy (3 na 2)
  • pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy

Our values define the working environment we strive to create – diverse, supportive and welcoming of different views. We embrace a culture reflecting a variety of perspectives, insights and backgrounds to drive innovation. We build talented and diverse teams to drive business results and encourage our people to develop to their full potential. Talk to us about flexible work arrangements and other initiatives we offer.

We promote good working relationships and encourage high standards of conduct and work performance. We welcome applications from talented people from all cultures, countries, races, genders, sexual orientations, disabilities, beliefs and generations and are committed to providing a working environment free from harassment, discrimination and retaliation.

Visit Inside Deutsche Bank to discover more about the culture of Deutsche Bank including Diversity, Equity & Inclusion, Leadership, Learning, Future of Work and more besides.

Read Full Description
Confirmed 22 hours ago. Posted 30+ days ago.