Bosch Group has flagged the Termékvonal Beszerző job as unavailable. Let’s keep looking.

Az NI beszerzési csoportjába új kollégát keresünk Beszerző munkakörbe. Ebben a pozícióban aktívan részt vehetsz a direkt beszerzésekhez köthető stratégia megvalósításában, beszállítók fejlesztésében, és a belső partnerek támogatásában beszerzés oldalról.

Feladatok:

  • Beszállítók fejlesztése, értékelése
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése, stratégia támogatása
  • Globális beszerzési folyamatokban való részvétel
  • Termelés számára alapanyagok beszerzése a globális beszállítói bázistól
  • Heti, havi, negyedéves KPI célokhoz való hozzájárulás
  • Kimutatások, analitikák készítése
  • Készletelemzés, készletszint tartása
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (preferáltan gazdasági területen)
  • Minimum 1 éves beszerzés, vagy logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Vevőközpontúság
  • Priorizálás, határidők tartására való képesség

Előny:

  • Alapos Excel ismeret
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
  • Összetartó, támogató közösség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
  • Számos elemből választható Cafeteria
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
  • Munkábajárási támogatás
Read Full Description