Náplň práce:
  • Řízení realizace zakázek dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů
  • Zodpovědnost za zpracování technického, technologického a organizačního řešení staveb
  • Řízení svěřené stavby v souladu s ekonomickými pravidly společnosti a zásadami stanovenými v příslušném příkazu k realizaci stavby
  • Organizování a řízení práce podřízených zaměstnanců
  • Zabezpečování dodržování technologických předpisů a norem, pracovně-právních předpisů včetně bezpečnosti práce

Požadujeme:
  • SŠ stavební
  • 2 roky odborné praxe při realizaci monolitických staveb
  • znalost obecných předpisů v oblasti stavebního práva a bezpečnosti práce
  • komunikační dovednosti
  • znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti a možnost účastnit se rozvojových zahraničních programů
  • Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
  • Týden dovolené navíc nad rámec zákona
  • Dva dny placeného volna
  • Stravenky v hodnotě 90Kč
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na sportovní vyžití

Nástup:
  • Ihned nebo dle dohody
Read Full DescriptionHide Full Description
Confirmed 7 hours ago. Posted 30+ days ago.