Náplň práce:

Řízení a koordinace projektových prací:

  • Příprava -  příprava zadávací dokumentace, zadávání požadovaných standardů a kontrola jejich splnění,  připomínkování/příprava SOD, zkreslení POV stavby, vedená kontrolních dnů s projektanty, správa dokumentace v dokument management systému
  • Realizace - komunikace a koordinace požadavků a připomínek zúčastněných stran projektu, BIM model, vytváření/kontrola HMG projektových prací, vedení kontrolních dnů s projektanty,
  • Předání - kompletace a kontrola dokumentace skutečného provedení

Požadujeme:
  • Vzdělání VŠ stavební
  • Praxe min. 2 roky na projektech design and build nebo v projekční činnosti
  • Znalost MS Office, MS Project
  • Pokročilá znalost AutoCad
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Technické myšlení

Co je výhodou:
  • Zkušenost s projekčními SW (Autodesk, Bentley, Graphisoft, …)
  • Autorizace ČKAIT nebo ČKA
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti a možnost účastnit se rozvojových programů
  • Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
  • Týden dovolené navíc nad rámec zákona
  • Dva dny placeného volna
  • Stravenky v hodnotě 90Kč
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na sportovní vyžití
  • Práce v mladém týmu

Místo výkonu práce:
  • Praha
Datum nástupu:
  • Ihned nebo dle dohody

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 41 000 zaměstnanců. Obrat skupiny v roce 2016 dosáhl 151 miliard SEK.
Read Full DescriptionHide Full Description
Confirmed 17 hours ago. Posted 30+ days ago.