Pfizer has flagged the Medical Representative job as unavailable. Let’s keep looking.

Stručná charakteristika spoločnosti

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.

Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhajte pacientom spolu s nami, určujte smer vo farmaceutickom prostredí v top tíme s jasnou stratégiou a víziou.

Do role farmaceutického reprezentanta hľadáme fajn kolegu, ktorý do toho s nami pôjde na plno!

  • Staňte sa dlhodobým partnerom pre lekárov a lekárne s najširším portfóliom na trhu. A to v oblasti všeobecných praxí, diabetológie, kardiológie a interny. Spoločne s nimi budete hľadať tie najlepšie terapeutické riešenia pre našich pacientov na ceste k zlepšeniu ich zdravia a prevencie.
  • Okrem predajných návštev na Vás čakajú aktivity v oblasti zvyšovania povedomia o našich produktoch a spoločnosti. Vašimi dennými aktivitami budú marketingové kampane, eventy v teréne, semináre v lekárňach, obchodné schôdzky, analýzy predajov a ďalšie. Aktivity budete priebežne vyhodnocovať a hľadať nové stratégie, tam kde uvidíte potenciál.
  • Oceníme vaše skúsenosti s prácou v ordináciách, ale sme ochotní zaškoliť aj energického nováčika v odbore s potenciálom a chuťou stať sa odborníkom vo farmaceutickej oblasti.
  • Pre všetkých máme možnosti ďalšieho profesijného rozvoja, zapojenia sa do projektov v oblasti manažmentu, budovania značky Teva a jej ďalšieho smerovania. Pri prehlbovaní odbornosti a znalostí o produktoch Vam bude oporou priateľský tím kolegov na čele s regionálnym manažérom.
  • Máte radi čísla a orientáciu na výsledok? Presnosť, organizovanosť a zodpovednosť sú Vam vlastné? Tak to si budeme rozumieť! Obchodníka dušou aj telom, ktorý s nami potiahne za jeden povraz v rámci plnenia predajných plánov a bude s nami chcieť zdieľať úspechy, toho tu chceme!

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie v odbore lekársky, farmaceuticky, prírodovedný smer výhodou
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Prirodzená schopnosť komunikovať
  • Prijemné vystupovanie
  • Asertívne správanie
  • Dobré prezentačné a organizačné schopnosti
  • Schopnosť budovania businessu
  • Cieľavedomosť, súťaživosť, odolnosť voči stresu
  • Schopnosť realizovať samostatné rozhodnuti

Informácie o výberovom konaní

Zverený region: Prievidza, Žiar nad Hronom, Partizánske, Topolčany, Banská Štiavnica, Žarnovica, Bánovce nad Bebravou, Turčianske Teplice

Vyhodnotíme Vami zaslané podklady a vybraným uchádzačom sa ozve náš náborový tím. Formou online meetingu preberieme kľúčové body pre pokračovanie vo výberovom konaní. Nasleduje stretnutie s budúcim šéfom, kde odhalíte, či je medzi Vami tá správna iskra. Úspešní kandidáti sa dostanú do našich kancelárií v Bratislave, kde nahliadnu do nášho zázemia a kde prebehne assessment centrum. Potom doladíme detaily a ponuka môže byť na stole.

Benefity

  • Na financiách sa dohodneme a nastavíme si pevné ciele na dosiahnutie kvartálnych a ročných bonusov.
  • Plne vás vybavíme - služobný automobil, notebook, tablet a telefón na pracovné aj súkromné účely
  • Záleží nám na budúcnosti našich zamestnancov, preto im prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 3 sick-days ročne
  • Ďalšie benefity formou Cafeterie
  • MultiSport karta
  • Zmluva na dobu určitú - jedná sa o zástup za materskú/rodičovskú dovolenku v predpokladanej dĺžke 3 dĺžke roky
  • V neposlednom rade tím talentovaných ľudí, kde sa vzájomne učíme jeden od druhého a pomáhame si rásť

Už pracuje @TEVA?

Pokud jste současným zaměstnancem společnosti Teva, použijte prosím interní stránky kariéry dostupné v Centru zaměstnanců. Tímto způsobem bude vaše aplikace zpracována s prioritou. Budete také moci vidět příležitosti, které jsou otevřeny výhradně zaměstnancům společnosti Teva. Použijte následující odkaz pro vyhledávání a použití: Internal Career Site

  • Interní webová stránka je dostupná také z vaší domácí sítě. Máte-li potíže s přístupem k účtu EC, obraťte se na místního partnera v oblasti lidských zdrojů a IT.

Závazek společnosti Teva k rovným příležitostem

Společnost Teva se zavázala k rovným příležitostem v zaměstnání. Globální politikou společnosti Teva je poskytovat stejné pracovní příležitosti bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu pleti, náboženství, pohlaví, zdravotní postižení, těhotenství, zdravotní stav, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, rodinný původ, národní či etnický původ nebo jakýkoli jiný právně uznaný status, který má nárok na ochranu podle platných zákonů.

Read Full Description
Confirmed 19 hours ago. Posted 16 days ago.